• Plyobox

Skrzynia powietrzna do wyskoków Plyobox Plyobox zawiera trzy bloki o tej samej wysokości, które zwężają się ku górze.  Mocne rzepy trzymają bloki razem, ale m...
Wysyłka w ciągu 14 dni
Dostępność Średnia dostępność
4321.00
szt. Do przechowalni

Plyobox gimnastyczna skrzynia powietrzna do wyskoków

Ta skrzynia jest idealnym wyborem do rozpoczęcia wykonywania wielu ćwiczeń gimnastycznych w celu trenowania umiejętności skokowych. Skrzynię do ćwiczeń można łatwo przenosić lub układać, ponieważ są lekkie i mogą być ze sobą ściśle połączone. 

Łatwe jest również utrzymywanie gładkiej powierzchni w czystości. Skrzynka może być używana do wielu różnych ćwiczeń, jest solidna i trwała. Zawiera trzy bloki o tej samej wysokości, które zwężają się ku górze. Mocne rzepy trzymają bloki razem, ale możesz też używać ich oddzielnie.

Bezpieczne użytkowanie: nigdy się nie poślizgnie ani nie poruszy i zawsze będzie Cię zabezpieczać podczas skoku, ponieważ każda część jest ściśle połączona. Łatwe do utrzymania w czystości: o gładkiej i płaskiej powierzchni jest również prosta i wygodna do czyszczenia wilgotną ściereczką. 

Możesz zdemontować każde pojedyncze pudełko i całkowicie wyczyścić dolną część. Jest również łatwa do przenoszenia dzięki uchwytom z boku. Dzięki zastosowaniu pianki EPS bloki są stabilne, ale na tyle miękkie, że nadają się dla wszystkich grup wiekowych. Jeżeli interesują Cię inne kolory chętnie pomożemy.

Wymiary:

  • Długość 130 cm

  • Szerokość dołu 70 cm

  • Szerokość góry 45 cm

  • Wysokość 80 cm

Plyobox można łatwo łączyć z innymi produktami treningowymi Sidijk takimi jak AirTrack, AirFloors, FlikFlakker lub EasyFlip.